(068)542-73-18 (095)415-30-85

Навіщо купувати одяг для вагітних?

  • Навіщо купувати одяг для вагітних?

Так чудово, що ми живемо в той час, коли люди почали задумуватись про раціональне споживання, раціональність в усьому, особливо це стосується одягу. Мода на капсульне вбрання дозволяє комбінувати одяг і створювати безліч образів, не лише допомагаючи нам економити, а й дбати про екологію. Однак, рано чи трішки пізніше, в житті кожної жінки настає той період, коли улюблені кюлоти і топ вже не одягнеш, а сукня починає тиснути в талій, а то й, взагалі “не налазить”. І всі галопа кидаються в пошуках одягу oversize або ж на кілька розмірів більшого, щоб вмістити туди свій животик.

Разом з приходом моди на раціональність в гардеробі, також прийшла  мода на материнство, на це красиве відчуття, стан, положення - називай його як хочете, але це факт - “бути мамою” набуло більшого значення, це мейнстрім, що сиплеться на нас із соцмереж. Хоча, материнство було і буде станом душі кожної жінки, незважаючи на обставини і світ, що нас оточує.  Давно вже не в новинку мама-бізнес леді, мама-вчитель, мама-косметолог, мама-фотограф, мама-фрілансер; в кожній професії працюють мами, майбутні і не тільки. Вагітність не привід припиняти свою улюблену справу, стрімголов бігти в декретну відпустку, це той період, коли з’являються крила і хочеться щось творити. Нам, жінкам, важливо в якому ми середовищі, що і хто нас оточує, як ми виглядаємо і “режим замухришки” не завжди нам до лиця, а безрозмірна футболка чоловіка і потаскані шорти зовсім не налаштовують на позитив.

 Можливо, ти подумаєш, що одяг oversize все ще модно і ти продефілюєш в ньому всі 40 тижнів, але розчарую - це не реально. Хто ж захоче ховати свою фігуру за вбранням в стилі відомої співачки минулого століття, що співала про мільйони троянд? А що робити із штанами або джинсами, а що якщо в тебе діловий стиль і тобі потрібна класична спідниця-олівець або ж стримана сукня?  Oversize позбавляє як зібраності образу так і романтичності, а що як не романтичність має бути в період вагітності? Сподіваюся, моя вода не зовсім віднесла тебе від суті цієї статті, яка має бути про одяг для вагітних та мам, що годують груддю. Весь жіночий гардероб зараз відшито й для цього моменту, щоб ти була мобільною і не відмовляла в повсякденний радощах через те, що немає чого одягнути.

Світовий ринок, в тому числі і український ринок моди має що запропонувати: сукні та сарафани для вагітних, штани, легінси, шорти та спідниці, джинси всіх можливих фасонів, сорочки та блузи як класичні так і кежуал, футболки та майки, навіть верхній одяг, який ти будеш носити не один сезон.

Сукні, футболки, светри, майки і все що вище поясу крім того, що має достатній простір для зростаючого животика, ще й мають секрети для годування; це можуть бути як потаємні змійки; запах; підріз під груддю та потаємні кишеньки, що дозволяють без проблем будь-де і будь коли погодувати малюка. Крій настільки продуманий, що ти можеш носити одяг і після вагітності, не боячись, що на животику буде збиратися якийсь парашут або ж мішок - все настільки продумано, щоб ти завжди відчувала себе на висоті.

Що ж стосується штанів, джинсів, шорт, спідниць, комбінезонів - то тут теж все продумано до дрібниць. Бандажний пояс під животик, або ж м’який та еластичний пояс на животик із можливістю регулювати розмір - здатні подарувати комфорт та свободу рухів. Все це відмінно сидить і після народження малюка. Якщо ж хочеться максимальної простоти або ж з “пузиком” займатися спортом, то легінси для вагітних - те що треба. Еластичність тканини та спеціальний пося, що розраховано на зростаючий животик, відмінно вписано в такий повсякденний і незамінний елемент гардеробу.

Верхній одяг для майбутніх мам, це вишенька на торті. Сучасні тенденції курток, пальто, пуховиків заточені й під вагітних. Передбачено спеціальні вставки, які йдуть в комплекті з куртками, ці  вставки дозволяють придбати звичайну куртку твого звичайного розміру і пом її розширювати по мірі росту животика - така собі куртка-трансформер. Багато таких курток, пуховиків мають ще й вставку для слінгоносіння - для мам, які використовують ерго-рюкзак, май слінг чи просто слінг шарф. Вставка для слінгоносіння це дуже зручно, якщо потрібно вийти з дому і мати вільні руки, не тягнути із собою коляску, з якою взимку не завжди комфортно.

Пальто ж для вагітних хоч може і не мати спеціальної вставки на животик, але продуманий крій, дозволяє його носити під час вагітності так і після. Це може бути як звичайний запах так і запах, шо розраховано на кілька положень застібки - це дуже зручно і практично, особливо, коли фігура ще не повернулася в допологову форму.

Це короткий узагальнений опис особливостей одягу для вагітних, якщо тобі цікаво почитати про халати та нічні сорочки або ж піжами для вагітних, білизну - переходь за посиланням і шукай відповіді на свої питання.


Коментарі

Написати комментар

Примітка: HTML не передається!