• Кошик пустий!

Халати

Під час вагітності жінка відчуває себе особливою і потребує комфорту ще більше, ніж завжди. Ніщо не дарує такий комфорт, як затишний домашній одяг, особливо халат для дому, що не сковує рухів, який приємно накинути після душу і повалятися на ліжку під улюблений серіал. Щоб тобі не довелося витрачати часу та сил на походи по магазинах, на просторах SIMPLEMOM ми зробили для тебе підбірку. У асортименті представлені різноманітні моделі ХАЛАТІВ ДЛЯ ВАГІТНИХ, що допоможуть тобі залишатися привабливою і сексуальною протягом 9 місяців. В будь-якому куточку України, ти зможете з легкістю принарядиться, а ми тобі в цьому допоможемо.

Головною перевагою домашнього одягу для вагітних є те, що він максимально універсальний, Ви зможете носити його під час вагітності, ГВ та й після, оскільки особливості крою, здатні пристосовуватися до змін у фігурі мами.

Серед представлених у нас варіантів є найбільш комфортні халати для вагітних - це моделі на запах, які чудово сидять як на вагітному животику так і після народження малюка. Такі халати мають два пояси - внутрішній та зовнішній, що дозволяє халату міцно триматися у зав'язаному вигляді на будь-якому терміні вагітності і після пологів.