• Кошик пустий!

Аксесуари та гігієна

Життя мами не завжди виявляється казкою, точніше майже ніколи: безсонні ночі, відсутність достатнього відпочинку, безліч незручностей, що виникають із дня в день. Щоб, хоч трішки наблизити мамські будні до казки, було створено достатню кількість девайсів і гаджетів,  які однозначно тобі пригодяться. На просторах SIMPLEMOM зібрано найбільш актуаьні та дісно корисні знахідки, що зроблять материнство набагато комфотрнішим.

В даній категорії представлено дуже важливі дрібнички для мам, що здатні спростити клопоти та зробити материнство більш зручним. За допомогою фільтра Ви можете відсортувати такі позиції: передники та мілкснуд для годування; рукавички для коляски, фотофони та фотоальбоми.

Передники, ерго-передники та мілкснуди це комфортні девайси, які здатні подарувати вам та вашому малюкові непомітне годування в громадському місці, 

Рукавички для колясок це незамінна річ в холодну пору року, щоб прогулянка пройшла вдало і ви не відморозили своїх ручок.

Для того, щоб відобразити всі важливі події у житті вашої крихітки та створити чудові фото варто скористатися нашими фотофаонами та фотоальбомами, що на довго збережуть яскраві події в пам'яті.

Обирай все, що тобі треба і замоляй)