• Кошик пустий!

Спідниці

Під час вагітності жінка відчуває себе особливою. Підкреслити незвичайне положення допоможе одяг для вагітних. Звичайно, не кожна дівчина готова витратити масу часу на походи по магазинах, і тоді на допомго приходить SIMPLEMOM. У асортименті представлені різноманітні моделі СПІДНИЦЬ, що допоможуть залишатися жіночною і привабливою протягом 9 місяців. В будь-якому куточку України, Ви зможете злегкістю принарядиться, а ми Вам в цьому допоможемо

Головною перевагою спідниць для вагітних є те, що вони максимально універсальні, Ви зможете носити їх під час вагітності, ГВ та й після, оскільки особливості крою, здатні пристосовуватися до змін у фігурі мами.

Серед представлених у нас варіантів є спідниці, які відмінно сидять, як на вагітній фігурі так і після народження малюка. Спідниці для вагітних діляться на дві групи: перша група, це спідниці із високим поясом; друга група - спідниці із низьким поясом.

Спідниця для вагітних із високим поясом. Такі спідниці мають високу трикотажну вставку на животик із перфорованою гумкою для регулювання об'єму по мірі росту животика. Такі спідниці особливо актуальні в прохолодну пору року, оскільки вони повністю огортають животик та максимально захищають спину від протягів. Для того, щоб спідниця добре сиділи на протязі всьго терміну вагітності, передбачено спеціальну перфоровану гумку, яка вшита в самий верх пояса і дозволяє регулювати його об'єм.

Спідниця із бандажним поясм або ж низьким - це спідниці, які мають пояс  висотою до 15 см, який виконано із основної тканини або ж щільного триокотажу, який надійно фіксує спідницю на бедрах. Такий вид посадки актуальний в теплу пору року, оскільки не створює парникового ефекту на животику, не перегріває його. Інколи такі пояси, також мають перфоровану гумку для регулювання щільності посадки. 

Спідниці із комбінованим поясом - це спідниці, що мають модифікований пояс в якому поєднано високу трикотажну вставку на животик та бандажний пояс, що надійно фіксує виріб по фігурі. Часто, такі спідниці після вагітності, носять знявши трикотажну вставку і перетворивши посадку на середню або ж низьку.

Так що, тобі вдастся обрати спідницю не тільки за твої смаком, а й за найбільш комфортним поєднанням стилю та потреб твоєї фігури.