• Кошик пустий!

Чоловічки

В гардеробі кожного маляти завжди є місце для бавовняних чоловічків, це обов'язковий елемент дитячого одягу. Чоловічки підходять малятам з самого народження, оскіьки вони виконані із гіпоалергенного і гігроскопічого бавовняного трикотажу. М'який натуральний матеріал в поєднанні із особливостями крою, як найкраще підходить для новонароджених.

Чоловічок, він же ж сліп, представляє собою трикотажний комбінезон з відкритими або закритими ніжками, фіксується на тілі маляти за допомогою кнопочкок або ж змійки. На просторах SIMPLEMOM ти знайдеш безліч моделей дитячих чоловічків:

Чоловічки на кнопочках - набільш популярна модель для новонароджених. Такі сліпи дозволяють змінювати підгузки не роздягаючи маля повністю, комфортні у використанні.

Чоловічки на змійках - підходять для більш дорослих діток, від 3х місяців. Зміка може розташовуватися як по діагоналі, так і вздовж чоловічка. Такі чоловічки можна швидко одягнути, майже миттєво.

Зачасту, сліпи в розміраз 56,62 і інколи 68, мають антицарапки, це такі кишеньки на манжетах в які можна ховати ручки і пальчики, щоб маля сабе на шкрябало і не лякало пальчиками. Також чоловічки можуть бути з закритими ніжками, а для старших діток - із відкритими, щоб вони могли спокійно вчитися ходити не заплутуючися в одязі.

Найкращим матеріалом для чоловічків є бавовняний трикотаж оскільки він максимально зносостійкий, це може бути як інтерлок (100% бавовна), стрейч-кулір (95% бавовна, 5% еластан), двонитка (95% бавовна, 5% еластан) або ж кулір (100% бавовна). Якщо в тебе ще лишилися питання - з радістю тобі допоможемо.