• Кошик пустий!

Меблі

Меблі мають вирішувати одне важливе завдання - забезпечити діткам комфортні умови дорослішання і стимулювати почуття смаку і стилю вже з самого народження, а батькам - полегшити догляд за дитиною. Вже від народження, маля має спати в красивому ліжку і рости в оточенні екологічних меблів, а батьки - бути впевненими і спокійно за безпеку свого чада, обравши надійні меблі

Ні для кого не секрет, що зараз в тренді овальні та круглі ліжечка - обтічні форми: овальні ліжечка, круглі колиски, згладжені кути стінок. У такої форми є безліч переваг, а в SIMPLEMOM є великий вибір саме цих гарячих кроваток. Також в нас представлені класичні прямокутні ліжечка з ма'ятниковими механізмами так і без, різноманітних кольорів та відтінків.

Діти - це наше майбутнє, а період дитинства - найважливіший період в житті, коли формується свідомість дитини і сприйняття навколишнього світу. Зовнішній вигляд інтер'єру і меблів, в якій підростає малюк, має великий вплив на його смак, сприйняття простору, усвідомлення себе і свого місця в світі.

Не нехтуйте якісними і привабливими меблями.