• Кошик пустий!

Пальто

Під час вагітності, жінка відчуває себе по новому і потребує комфорту ще більше, ніж завжди. Майбутнім мамам особливо важливо багато гуляти на свіжому повітрі, однак не завжди погода радує теплом і сонцем. Та й взагалі, з приходом зими та й демісезону, стає все тяжче вибиратися із дому, оскільки верхній одяг майже ніколи не здатний вмістити животик. Саме тому, куртки та пуховики для вагітних користуються неаби якою популярністю, крім того, завдяки деяким характеристикам, їх можна носити не тіль під час вагітності, а й використовувати для слінгоносіння або ж як звичайний верхній одяг. Щоб тобі не довелося витрачати часу та сил на походи по магазинах, на просторах SIMPLEMOM ми зробили для тебе підбірку. У асортименті представлені різноманітні моделі ПАЛЬТО ДЛЯ ВАГІТНИХ ТА СЛІНГОНОСІННЯ, що допоможуть тобі залишатися привабливою і насолоджуватися прогулянками не лише протягом 9 місяців. В будь-якому куточку України, ти зможете з легкістю принарядиться, а ми тобі в цьому допоможемо.

Серед представлених у нас варіантів є пальто як для вагітних так і слінгоносіння, пуховики. Головна їх відмінність і причиною такої любові є те, що такий одяг трансформується із звичайного у одяг для вагітних або слінгоносіння. Завдяки спеціальним вставкам або замаскованим змійкам для збільшення об'єму, такий одяг відмінно сідає на вагітну фігуру і добре сидить навіть на останніх термінах вагітності. Розглянемо більш детальніше кожний вид:

Вставка - це спеціальна вставка на двох змійках, що йде в комплекті із курткою чи пальто. Пристібається до верхного одягу по мірі росту животика, зачасту вже починаючи із 5го місяця. Після вагітності вставка прибирається і куртка далі буде служити, як звичайний верхній одяг.

Потаємні змійки - замасковані змійки в бокових швах, що розстібаються і збільшують об'єм виробу по бедрах і талії. Така куртка немає додаткових вставок, окрім бокових, що сховано під змійками.

Корсети на шнурівці. Пальто, що доповнено спеціальним корсетом по спинці, який має шнурівку для регулювання об'єму по мірі росту животика. Коли куртка почанає вже тиснути, достатньо послабити шнурівку на корсеті, а після вагітності - знову затягнути її по твоїй талії.

Також, важливим елементом верхнього одягу для вагітних, є наявність спеціальної вставки для слінгоносіння. Це вставка, що пристібається до одягу змійками і дозволяє гуляти зі слінгом в будь-яку погоду. Варто звернути увагу, що така всавка не є самостійною переноскою і потребує наявності будь-якого слінга - слінг-шарфа, майслінга чи ергорюкзака.

Також, потрібно пам'ятати, що пальто для вагітних потрібно обирати не з запасом, а по звичайному Твоєму розміру, щоб куртку можна було носити і після пологів. Вставка або інші елементи, що передбачені комплектацією виробу, додають одягу всередньому 2 розміри, цього цілком достатньо, щоб відгуляти всю вагітність, навть на пізніх термінах