• Кошик пустий!

Боді

Дитячі боді без сумніву must have. М'який натуральний матеріал в поєднанні із особливостями крою, як найкраще підходить для новонароджених.

Боді представляє собою футболку з довгим або коротким рукавом та із вставкою на ластовиці, яка фіксується за допомогою кнопочкок або ж ґудзиків. Боді разом із повзунками або штанцями поєднуються в комфортний лук, який дозволяє змінювати підгузки не роздягаючи маля повністю. На просторах SIMPLEMOM ти знайдеш безліч моделей бодіків:

Боді-човники - найпростіша модель боді, що одягається за допомогою особливої горловини, що має вигляд човника. Такі боді не мають додаткових елементів і є базовими.

Боді із застібками по переду, це своєрідні сорочечки як з довгим так із коротким рукавом, що має кнопочки не лише на ластовиці (між ніжками) так і попереду виробу. Такі боді зручно і швидко одягати, особливо малятам, які не люблять одягати через горловину.

Боді-кімоно - боді, що нагадує звичайну дитячу сорочечку. Такі боді виконано на запах і вони мають бічну застібку - їх часто беруть в пологовий, оскільки такі боді найбільш делікатні для пупка і дозволяють йому загоїтися без зайвого дискомфорту.

Боді-майки - найкращий одяг для теплої пори року або дому. Це той саймий бодік, але на бретелях - чудово дихає і не доставляє дискомфорту. Також, є боді-гольфи, вони ж боді-водолазки.   

Найкращим матеріалом для боді є бавовняний трикотаж або муслін, оскільки вони гігроскопічні, гіпоалергенні і зносостійкі. Якщо в тебе ще лишилися питання - з радістю тобі допоможемо.