• Кошик пустий!

Аксесуари

Маленькі але незамінні атребути материнства, що завжди мають бути під рукою - лактаціні вкладиші. Це невелвчкі прокладки крулої форми, що вкладаються в бюстгалтер або ж просто між грудьми і одягом. Такі вкладиші можуть бути як такі, що приклеюються до одягу так і просто вкладається, також вони можуть бути як одноразовими так і багаторазові.

Одноразові лактаційні вкладиші - це дихаючі лактаційні вкладиші, що захищають від протікань молока та забруднення білизни. Сторона, що прилягає до грудей, виконана з натуральної бавовни або целюлози. Вкладиші ідеально підходять до форми грудей, а бавовняне покриття захищає соски від подразнення. Часто, такі вкладиші оснащені спеціальною липучкою, що забезпечує фіксацію до бюстгальтера.

Багаторазові лактаційні вкладиші, вони ж бамбукові лактаційні вкладиші - вкладиші, що виконано із ніжного бамбукового волокно (натуральна тканина) всередині, та із водовідштовхувальної мембранної тканина, між ними знаходиться проміжна частина - мікрофібра. Бамбуковий шар швидко вбирає вологу і проводить її у мікрофібру, яка утримує вологу в середині, а зовнішній мембранний шар унеможливлює протікання молока на одяг і близну, також цей шар пропускає повітря, щоб уникнути появу парникового ефкуту. Такі вкладиші можна прати і викорситовувати потрібну Вам кількість разів.