(068)542-73-18 (095)415-30-85

Оплата і доставка

Для того, щоб зробити Ваші покупки більш комфортними, ми пропонуємо Вам кілька варіантів оплати і доставки.

Доставка здійснюється наступними кур’єрськими службами: Нова пошта, Укрпошта та Ін-Тайм. 

НОВА ПОШТА   

Відповідно до тарифів Нової пошти, вартість доставки становить 50грн, у разі, якщо відправка відбувається післяплатою, Ви додатково сплачуєте 20грн +2% від вартості післяплати. Посилка зберігається на відділенні Нової пошти протягом 5ти робочих днів з моменту прибуття, на 6 день відбувається автоматичне повернення відправнику. Доставка може займати від 2х до 5ти діб, в залежності від віддаленості Вашого населеного пункту. 

ІН-ТАЙМ

   Доставка кур’єрською службою Ін-Тайм коштує  35грн, в разі оплати замовлення післяплатою, додатково сплачується 15грн +2% від суми грошового переказу. Безкоштовне зберігання відбувається протягом 10 діб, кожна наступна доба коштує 2грн. Доставка може займати від 2х до 5ти діб, в залежності від віддаленості Вашого населеного пункту. 

УКРПОШТА

   Доставка Укрпоштою здійснюється протягом 7ми робочих днів. Вартість доставки становить 35грн, в разі оплати замовлення при доставці, додатково оплачується 2% від суми грошового переказу, але не менше 10грн.

Ви можете сплатити своє замовлення наступними зручними для Вас способами:

  • предоплата на карту ПриватБанк
  • оплата картою VISA, MasterCard, LiqPAY та інші.
  • оплата при доставці (додаткові послуги зв’язані із грошовим переказом сплачує отримувач відповідно до тарифів кур’єрської служби)

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА поширюється на всі попередньо оплачені замовлення понад 1500грн, замовлення оформлені післяплатою на суму від 5 тис грн.