(068)542-73-18 (095)415-30-85

Оплата і доставка

Для того, щоб зробити Ваші покупки більш комфортними, ми пропонуємо Вам кілька варіантів оплати і доставки.

Доставка здійснюється наступними кур’єрськими службами: Нова пошта і Укрпошта. 

НОВА ПОШТА   

Відповідно до тарифів Нової пошти, вартість доставки становить 55 грн, у разі, якщо відправка відбувається післяплатою, Ви додатково сплачуєте 20грн +2% від вартості післяплати. Посилка зберігається на відділенні Нової пошти протягом 5ти робочих днів з моменту прибуття, на 6 день відбувається автоматичне повернення відправнику. Доставка може займати від 2х до 5ти діб, в залежності від віддаленості Вашого населеного пункту. 

УКРПОШТА

   Доставка Укрпоштою здійснюється протягом 7ми робочих днів. Вартість доставки становить 45грн, в разі оплати замовлення при доставці, додатково оплачується 2% від суми грошового переказу, але не менше 10грн.

Ви можете сплатити своє замовлення наступними зручними для Вас способами:

  • предоплата на карту ПриватБанк
  • оплата картою VISA, MasterCard, LiqPAY та інші.
  • оплата при доставці (додаткові послуги зв’язані із грошовим переказом сплачує отримувач відповідно до тарифів кур’єрської служби)

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА поширюється на всі попередньо оплачені замовлення понад 1500грн (крім меблів).

УВАГА! ПРИ ОФОРМЛЕННІ ЗАМОВЛЕННЯ НА МЕБЛІ І ВЕЛИКОГАБАРИТНІ ТОВАРИ при способі оплати післяплата, варто здійснити предоплату в розмірі 200 грн в якості компенсації вартості доставки, якщо від товару буде відмовлнено при отриманні. Далі ця сума буде відмінусована від вартості післяплати і Ви нічого не втрачаєте і не ризикуєте.