• Кошик пустий!

Оплата і доставка

Для того, щоб зробити Ваші покупки більш комфортними, ми пропонуємо Вам кілька варіантів оплати і доставки.

Доставка здійснюється наступними кур’єрськими службами: Нова пошта і Укрпошта. 

НОВА ПОШТА   

Відповідно до тарифів Нової пошти, вартість доставки становить 80 грн, (Доставка у смт/село +20 грн до тарифів по Україні) у разі, якщо відправка відбувається післяплатою, Ви додатково сплачуєте 20грн +2% від вартості післяплати. Посилка зберігається на відділенні Нової пошти протягом 5ти робочих днів з моменту прибуття, на 6 день відбувається автоматичне повернення відправнику. Доставка може займати від 2х до 5ти діб, в залежності від віддаленості Вашого населеного пункту. 

УКРПОШТА

   Доставка Укрпоштою здійснюється протягом 7ми робочих днів. Вартість доставки становить 45грн, в разі оплати замовлення при доставці, додатково оплачується 2% від суми грошового переказу, але не менше 10грн.

Ви можете сплатити своє замовлення наступними зручними для Вас способами:

  • предоплата на на рахунок ФОП
  • оплата при доставці (додаткові послуги зв’язані із грошовим переказом сплачує отримувач відповідно до тарифів кур’єрської служби)

УВАГА! ПРИ ОФОРМЛЕННІ ЗАМОВЛЕННЯ НА МЕБЛІ І ВЕЛИКОГАБАРИТНІ ТОВАРИ при способі оплати післяплата, варто здійснити предоплату в розмірі 500 грн в якості компенсації вартості доставки, якщо від товару буде відмовлнено при отриманні. Далі ця сума буде відмінусована від вартості післяплати і Ви нічого не втрачаєте і не ризикуєте.