• Кошик пустий!

Євро пелюшки-кокони

Ніщо так не полегшує життя молодій мамі, як пелюшки-кокони. Забувай вже про пеленання маляти у квадратний шмат полотна, зтянування ніжок, випрямлення ручок - це вже пережиток минулого. Кмітливі мами вже знають, що сповити маля можна набагато простіше - без стресу ні для мами, ні маляти. Єаропелюшки-кокнони - це новий підхід до сповивання, який ти оціниш і полюбиш, до того ж він надзвичайно простий у використанні.

Конструкція коконів дозволяє мамам і татам сповивати немовлят швидко, легко і ідеально кожен раз. Відомо, що сповивання заспокоює немовлят, такі діти спить глибше; сповивання полегшує грудне вигодовування і заспокоює малюків, поки вони не сплять. Особливістю пелюшок-коконів є те, що їхня конструкція дозволяє зпеленати дитя за лічені секунди. Такі пелюшки мають конструкцію кокона на змійках або липучках, виконані із еластичного бавовняного полотна, ідеально повторюють форму дитину.

Часто  пелюшки на змійках мають подвійний бігунок, що дозволяє замінити підгузок не роздягаючи маля повністю.Такі пелюшки дають вільне сповивання, дитина може рухати ручками і ніжками і при цьому не розбудити себе або подряпати. А пелюшки на липучках фікскються завдяки запаху на липучках, що дозволяє регулювати силу сповивання. Такі пелюшки підходять для новонароджених або активних дітлахів, які постійно махають ручками і ніжкамии.

Пелюшки-кокони чудові в якості спальників, в яких тепло і затишно, із яких маля не може вибратися як із під звичайної ковдри чи пледа. На сайті представлено широкий асортимент як звичайних пелюшок-коконів так і безрозмірних, які ростуть разом із малям. Вдалих тобі покупок разом із SIMPLEMOM!