• Кошик пустий!

Бандажі

Вагітність, це чудовий період в житті кожної жінки, однак, часто всю цю насолоду можуть затьмарити болі в спині, зажими в попереку і тяжкість пересування. Щоб вагітнисть пройшла легко і без обтяжень, лікарі рекомендують обзавистися помічником - бандажем. БАНДАЖІ ДЛЯ ВАГІТНИХ розроблені для роботи з вашим тілом під час і після вагітності. Поки ваш малюк росте, бандаж зручно піднімає і підтримує тебе у всіх потрібних місцях. А щоб швидше відновити післяпологову форму і допомогти внутрішнім органам, існують БАНДАЖІ ПІСЛЯПОЛОГОВІ.

Допологовий бандаж - це еластичний невисокий пояс під живтик, який можна регулювати по мірі росту плода. Такі бандажі полегшуюьб біль у спині та ногах, допомагають полегшити дискомфорт у сечовому міхурі, можуть допомогти мінімізувати розтяжки, сприяють посиленню кровообігу та припливу крові, зменшують варикозне розширення вен, грижі та геморой.  Часто такі бандажі можна використовувати і в післяпологовий період.

Післяпологовий бандаж менш універсальний, оскільки він може використовувтися тільки після вагітоності.  Лікарі рекомендують користуватися такими бандажамипісля серйозних операцій на черевній порожнині, в тому числі після кесаревого розтину. Використання післяпологового обгортання має кілька переваг, а саме: допомагає зняти біль, полегшує рух, сприяє посиленню кровотоку, сприяє загоєнню м'язів і розрізів, зменшує набряки після операції, допомагає з поставою. Головною функцією післяпологового бандажа лишається компресія внутрішніх органів, які під час вагітності змінюють своє положення; також під час вагітності і пологів відбувається розслаблення м'язів тазового дна - і тут післяпологовий бандаж теж незамінний, оскільки дозволяє повернути тонус.

Але, найголовнішим лишається той факт, що перед купівлею бандажа будь-якого, потрібно проконсультуватися із лікарем, оскільки всі ми різні і потреби в нас різні.