• Кошик пустий!

Штани

Під час вагітності жінка відчуває себе особливою. Підкреслити незвичайне положення допоможе одяг для вагітних. Звичайно, не кожна дівчина готова витратити масу часу на походи по магазинах, і тоді на допомго приходить SIMPLEMOM. У асортименті представлені різноманітні моделі ШТАНІВ, що допоможуть залишатися жіночною і привабливою протягом 9 місяців. В будь-якому куточку України, Ви зможете злегкістю принарядиться, а ми Вам в цьому допоможемо

Головною перевагою штанів для вагітних є те, що вони максимально універсальний, Ви зможете носити їх під час вагітності, ГВ та й після, оскільки особливості крою, здатні пристосовуватися до змін у фігурі мами.

Серед представлених у нас варіантів є штани як відмінно сидять, як на вагітній фігурі так і після народження малюка. Штани для вагітних діляться на дві групи: перша група, це штани із високим поясом; друга група - штани із низьким поясом. 

Штани із високим поясом мають високу трикотажну вставку на животик із перфорованою гумкою для регулювання об'єму по мірі росту животика. Такі моделі особливо актуальні в прохолодну пору року, оскільки вони повністю огортають животик та максимально захищають спину від протягів. Для того, щоб штани добре сиділи на протязі всьго терміну вагітності, передбачено спеціальну перфоровану гумку, яка вшита в самий верх пояса і дозволяє регулювати його об'єм.

Штани із бандажним поясм або ж низьким - це штани, які мають пояс  висотою до 15 см, який виконано із основної тканини або ж щільного триокотажу, який надійно фіксує штани на бедрах. Такий вид посадки актуальний в теплу пору року, оскільки не створює парникового ефекту на животику, не перегріває його. Інколи такі пояси, також мають перфоровану гумку для регулювання щільності посадки. 

Штани із комбінованим поясом - це штани, що мають модифікований пояс в якому поєднано високу трикотажну вставку на животик та бандажний пояс, що надійно фіксує виріб по фігурі. Часто, такі штани після вагітності, носять знявши трикотажну вставку і перетворивши посадку на середню або ж низьку.

Так що, тобі вдастся обрати штани не тільки за твої смаком, а й за найбільш комфортним поєднанням стилю та потреб твоєї фігури.