• Кошик пустий!

Бюстгальтери

Під час вагітності жінка відчуває себе особливою. Підкреслити незвичайне положення допоможе одяг для вагітних. Звичайно, не кожна дівчина готова витратити масу часу на походи по магазинах, і тоді на допомго приходить SIMPLEMOM. У асортименті представлені різноманітні моделі БЮСТГАЛЬТЕРІВ, що допоможе залишатися привабливою і сексуальною протягом 9 місяців. В будь-якому куточку України, Ви зможете злегкістю принарядиться, а ми Вам в цьому допоможемо.

Спеціальний крій білизни в поєднанні з особливостями різних типів тканин спроможні протягом всієї вагітності та й ГВ слугувати помічником в мамських справах. Найчастіше для подібної білизни використовують як натуральну бавовну так і мікрофібру - це синтетичне полотно, що володіє антибактеріальними та гігроскопічними здібностями - саме мікрофібра унеможливлює розвиток мікрофлори при підтіканні молока. Також синтетичні полотна краще себе зарекомендували у відновленні форми і здатності не витягуватися із часом і гарантувати відмінну підтримку як налитих грудей, так і після годування малюка.

Кліпси для годування - це спеціальні пластикові застібки, що розташовані в місці кріплення чашки і бретелі. Такий секрет для ГВ легко відстібати і застібати однією рукою. Бюстгальтери для вагітних, що мають саме такий секрет, можуть бути як безкаркасними так і на кісточках. Зачасту, саме бюстгальтери на кліпсах ,із усіх варіантів білизн для вагітних і годування, виділяються собливим привабливим дизайном, декоровані мереживом та мають спокусливий вигляд. Зверни увагу, якщо ти обираєш бюст на кісточках - для сну він не підходить, а також не можна носити його довше ніж 3 години поспіль.

На запах - такі бюстгальтер найбільш функціональні як для годування так і під час вагітності, оскільки їх можна носити без обмежень і, навіть, спати. Зачасту такі бюстгальтери безкаркасні і тримають форму завдяки продуманому крою, комбінації швів і тканині. Годування відбувається завдяки запаху, достатньо подвинути чашку вбік.

Чашки на кнопочках - секрет, що подібний до кліпс, однак тут чашка відстібається не вгорі, а по центру - в місці кріплення чашок між собою.  Так само, як і попередні варіанти, такі бюсти бувають як безкаркасні так і на кісточках. Такі бра менш популярні, однак не менш комфортні і функціональні.

Загалом, білизна для вагітних і мам, що на ГВ відрізняється не тільки наявністю секретів, а й особливою конструкцією і формою, що дарують комфорт протягом всього періоду материнства і не тільки.