• Кошик пустий!

Шорти

Під час вагітності жінка відчуває себе особливою. Підкреслити незвичайне положення допоможе одяг для вагітних. Звичайно, не кожна дівчина готова витратити масу часу на походи по магазинах, і тоді на допомго приходить SIMPLEMOM. У асортименті представлені різноманітні моделі ШОРТИ, що допоможуть залишатися жіночною і привабливою протягом 9 місяців. В будь-якому куточку України, Ви зможете злегкістю принарядиться, а ми Вам в цьому допоможемо

Головною перевагою шорт для вагітних є те, що вони максимально універсальні, Ви зможете носити їх під час вагітності, ГВ та й після, оскільки особливості крою, здатні пристосовуватися до змін у фігурі мами.

Серед представлених у нас варіантів є шорти, які відмінно сидять, як на вагітній фігурі так і після народження малюка. Шорти для вагітних діляться на дві групи: перша група, це шорти із високим поясом; друга група - шорти із низьким поясом.

Шорти для вагітних із високим поясом. Такі шорти мають високу трикотажну вставку на животик із перфорованою гумкою для регулювання об'єму по мірі росту животика. Такі шорти повністю огортають животик та максимально захищають спину від протягів. Для того, щоб шорти добре сиділи на протязі всьго терміну вагітності, передбачено спеціальну перфоровану гумку, яка вшита в самий верх пояса і дозволяє регулювати його об'єм.

Шорти із бандажним поясм або ж низьким - це шорти, які мають пояс  висотою до 15 см, який виконано із основної тканини або ж щільного триокотажу, який надійно фіксує шорти на бедрах. Такий вид посадки актуальний в теплу пору року, оскільки не створює парникового ефекту на животику, не перегріває його. Інколи такі пояси, також мають перфоровану гумку для регулювання щільності посадки. 

Шорти із комбінованим поясом - це шорти, що мають модифікований пояс в якому поєднано високу трикотажну вставку на животик та бандажний пояс, що надійно фіксує виріб по фігурі. Часто, такі шорти після вагітності, носять знявши трикотажну вставку і перетворивши посадку на середню або ж низьку.

Так що, тобі вдастся обрати шорти не тільки за твої смаком, а й за найбільш комфортним поєднанням стилю та потреб твоєї фігури.