• Кошик пустий!

Легінси, велосипедки

Під час вагітності жінка відчуває себе особливою. Підкреслити незвичайне положення допоможе одяг для вагітних. Звичайно, не кожна дівчина готова витратити масу часу на походи по магазинах, і тоді на допомго приходить SIMPLEMOM. У асортименті представлені різноманітні моделі ЛЕГІНСИ, що допоможуть залишатися жіночною і привабливою протягом 9 місяців. В будь-якому куточку України, Ви зможете злегкістю принарядиться, а ми Вам в цьому допоможемо

Головною перевагою лосин для вагітних є те, що вони максимально універсальні, Ви зможете носити їх під час вагітності, ГВ та й після, оскільки особливості крою, здатні пристосовуватися до змін у фігурі мами.

Серед представлених у нас варіантів є легінси які відмінно сидять, як на вагітній фігурі так і після народження малюка. Лосини для вагітних діляться на дві групи: перша група, це лосіни із високим поясом; друга група - лосіни із низьким поясом. Також, у нас ти знайдеш великий вибір велосипедок для вагітних.

Легінси із високим поясом мають високу трикотажну вставку на животик із перфорованою гумкою для регулювання об'єму по мірі росту животика. Такі легінси особливо актуальні в прохолодну пору року, оскільки вони повністю огортають животик та максимально захищають спину від протягів. Для того, щоб лосини добре сиділи на протязі всьго терміну вагітності, передбачено спеціальну перфоровану гумку, яка вшита в самий верх пояса і дозволяє регулювати його об'єм.

Легінси із бандажним поясм або ж низьким - це легінси, які мають пояс  висотою до 15 см, який виконано із основної тканини або ж щільного триокотажу, який надійно фіксує джинси на бедрах. Такий вид посадки актуальний в теплу пору року, оскільки не створює парникового ефекту на животику, не перегріває його. Інколи такі пояси, також мають перфоровану гумку для регулювання щільності посадки. 

Легінси із комбінованим поясом - це легінси, що мають модифікований пояс в якому поєднано високу трикотажну вставку на животик та бандажний пояс, що надійно фіксує виріб по фігурі. Часто, такі лосіни після вагітності, носять знявши трикотажну вставку і перетворивши посадку на середню або ж низьку.

Так що, тобі вдастся обрати легінси не тільки за твої смаком, а й за найбільш комфортним поєднанням стилю та потреб твоєї фігури.