• Кошик пустий!

Трусики

Під час вагітності жінка відчуває себе особливою. Підкреслити незвичайне положення допоможе одяг для вагітних. Звичайно, не кожна дівчина готова витратити масу часу на походи по магазинах, і тоді на допомго приходить SIMPLEMOM. У асортименті представлені різноманітні моделі ТРУСИКИ ДЛЯ ВАГІТНИХ, що допоможе залишатися привабливою і сексуальною протягом 9 місяців. В будь-якому куточку України, Ви зможете злегкістю принарядиться, а ми Вам в цьому допоможемо.

Головною особливістю трусиків для вагітних є їхня посадка, їх 2 - низька під животик і висока на животик.

Труиски з низькою посадкою майже не відрізня.ться від звичайної білизни. Однак їхня передні чатина викроїна таким чином, що вони огортають животик знизу, в той час, звичайні трусики будуть просто скочуватися. Крім того, білизна для вагітних оброблена еластичними гумками, які можуть розтягуватися без обмежень, не перетискаючи крово- і лімфоток. Таку білизну можна спокіно носити і після вагітності. Найпопулярніші такі варіанти: бразиліана для вагітних, стрінги для вагітнх та сліпи для вагітнх.

Трусики із високою посадкою мають особливу високу еластичну вставку на весь животик, що нагадує мішкчок. Такі трусики делікатно огортають животик і тягнуться протягом всього терміну вагітності, відрізняються особливим комфортом. Однак, після пологів таку білизну вже не вийде експлуатувати і доведеться їх відкласти до наступної вагітності.

Які б трксики для вагітних ти не обрала, однозначно тобі буде в них набагато комфортніше і безпечніше протягом всієї вагітності.