• Кошик пустий!

Комбінезони

Комфорт і практичність особливо цінуються в період вагітності, тому й не дивно, що майбутні мами починають шукати комбінезони для вагітних - джинсові, вельветові, котонові, трикотажні. Це чи не найзручніший одяг, оскільки відмінно сидять на животику, бедрах та й тримають в теплі і спину, і животик. Крім того, це відмінна база, яку легко доповнити футболкою або ж лонгслівом.

 Чим відрізняються комбінезони для вагітних від звичайних? Як обрати комбінезон для вагітних? Який комбінезон для вагітних кращий?

Особливий крій таких комбінезонів має достатній простір для росту животика, а виточки гарантують відмінну посадку і після вагітності. Штани та шорти мають особливу бандажну резинку, що делікатно сідає під животик і забезпечує м'яку посадку. А от секрети для годування, якщо передбачені, можуть бути виконані як на запах, підріз під груддю, приховані змійки в нагрудних рельєфах, подвійний виріз горловини. Розберемо кожен окремо.

Секрет для годування у вигляді запаху один із найпростіших - це той же самий запах в області декольте, однак трішки глибший. Годувати дуже зручно, трішки віддвинувши тканину, але з таким секретом, краще знайти усамітнене місце, оскільки груди трішки оголяться.

Підріз під груддю, чи не найпопулярніший секрет для годування на рівні із потаємними змійками. Його суть полягає в тому, що у Ви маєте подвійний топ - верхній припіднімаєте; нижній, злегка, опускаєте і отримуєте доступ до грудей, щоб погодувати маля. Для тих, хто турбується на рахунок зайвого нашарування тканини, особливий крій зводить його до мінімуму і перетворює процес годування на суцільне задоволення де б Ви не знаходилися.

Потаємні змійки. Замасковані змійки, що заховано у виточках на грудях. Можуть розстібатися як згори до низу так і з низу в верх. Такий спосіб комфортний і дозволяє Вам регулювати на скільки привідкривати секрет.

Подвійний виріз горловини, це як підріз під груддю, але навпаки - подвійний топ, що опускається з гори, припіднімаючи нижній шар маєчки.