• Кошик пустий!

Oh My Baby Book для дівчинки, рожева

Доступні варіанти

Персоналізація
  • Потребує уточнення
  • 2,500 грн

Діти ростуть так швидко і хочеться зберегти кожну мить. Помічником в цій справ стане чарівна книга-альбом, яка підійде для кожної дівчинки. Така книга обов'язково стане чудовим подарунком майбутнім батькам на baby shower, народження або хрестини маляти.

Книга розрахована на збереження пам'ятних моментів аж до 5 років! Тут в одному місці зібрано: конвертики для УЗД, першого волосся та малюнків; картки з цифрами від 1 до 11 місяців та від 1 до 5 років, які можна використовувати, як листівки чи картки для фотосесій; передбачено міся для 53 фотокарторк (9х9 або 9х13). Особливий дизайн сторінок та шаблони для вписування пам'ятних моментів, не дозволять прогавити важливі події, які Ваша дитина буде переглядати в старшому віці. Також, до наповнення книгт входять; місце для відбитків ручки та ніжки; матусин і татків лист дитині; місце для нотатків батьків; спогади про перші зубки; перші досягнення; родинне дерево;м

Ніжна оксамитова обкладинки пастельного кольору робить книгу ще більш чарівною та значущою. Оздоблено методом друку золотою плівкою, що підкреслює важливість альбому, за Вашим бажанням, може бути додано персонаізований надпис. Термін виготовлення індивідуальної обкладинки становить 7 робочих днів.

Якщо Ви обираєте Oh My Baby Book на подарунок, ми можемо додати до набору конвертик та вітальну листівку.

Увага! Книга Oh My Baby Book надсилається лиш після внесення повної предоплати


Полиграфия Oh My Baby Book для дівчинки, рожева

Розмір
23x23x4 см;
Колір
Рожевий;
Кількість сторінок
128 сторінок;
Папір
Дизайнерський папір 160 г/м.кв;
Видавництво
Magic Pages;
Тиснення
Золото;
Упакування
Подарунковий бокс;

Відгуки Oh My Baby Book для дівчинки, рожева

Написати відгук

Примітка: HTML не передається!
Рейтинг: 

    oh my baby book, фотоальбом, альбом для новонародженого, подарунок для новонародженого

    З цим товаром рекомендують