• Кошик пустий!

Я - Супермама

Я - Супермама

На календарі літо, а це означає, що настав час мамських зльотів. Крім того, літо це пора для активних прогулянок із колясками, слінгами, на своїх двох та іншим трансоротом. 

Щоліта, впродовж кількох останніх років, в Черкасах - хто не знає, SIMPLEMOM якраз звідти, з’явилася традиція організовувати заходи для мам. Вони можуть бути як культурні, так і не дуже: activity, rest, beauty. І з першого року нашого створення, наша команда приймає активну участь в подібних дійствах.

Саме тому, ми запрошуємо тебе цього року провести недільний день разом із нами у неймовірній атмосфері фесту Я=СУПЕРМАМА-2021. Обіцяю, тобі сподобається, адже цього року для тебе: музика, танці, релакс, знайомства, ідеї, натхнення, б’юті, шопінг, розвивашки, атракціони, спорт, мотивація, подарунки, розіграші. Організатори підготували безліч локацій, таких як кідз спейс, бізнес спейс, фуд спейс, релакс спейс, тато спейс, б’юті та фото спейс.

Заінтригувала? Тоді чекаємо тебе 25.07.2021 з 12 по 21 в парку Сосновий Бір (м. Черкаси) — шукай нашу лонацію на карті, що отримаєш в welcome спейс, та приходь знайомитися ближче.

А зараз давай згадаємо, як це було раніше і поринемо в атмосферу свята.


Написати комментар

Примітка: HTML не передається!

Коментарі Я - Супермама