• Кошик пустий!

Бандаж для вагітних: потрібний чи ні? Післяпологовий бандаж для відновлення тонусу.

 Бандаж для вагітних: потрібний чи ні? Післяпологовий бандаж для відновлення тонусу.

Вагітність — один із найбентежніших і найприємніших станів в житті кожної жінки. Однак, часто неприємні відчуття переслідують майбутніх мам і доставляють багато клопотів, в основному вони пов'язані з низьким болем у попереку, що є поширеною скаргою, яка виникає у 60-70% вагітних і може бути визначена як біль між 12-м ребром і сідничними складками. Цей біль не є результатом відомої патології, такої як грижа диска і може початися в будь-який момент під час вагітності. Хоча більшість випадків є легкими, приблизно одна третина жінок відчувають сильний біль.

Поперекова область складається з п'яти унікальних хребців , які розроблені так, щоб витримувати підвищений вагу і зберегти лордотіческу криву. У хребетному каналі поперекової ділянки розташовується кінцевий хребет спинного мозку, для підтримання стабільності і забезпечення опори поперекова область з'єднана і закріплена заплутаною сіткою зв'язок. Всі зв'язки забезпечать стабільність, тоді як поздовжня зв'язка також буде прикріплена до міжхребцевого диска, щоб утримувати диски в положенні. Крім того, поперекова область підтримується сильними м'язами задньої частини спини, тазовими м'язами та м'язами живота.

Під час вагітності, збільшується вага матки, змінюється навантаження і механіка тіла. Це зміщує центр тяжіння вперед, збільшуючи навантаження на нижню частину спини. Постуральні зміни можна використовувати для врівноваження переднього зсуву, що може викликати додатковий лордоз — простіше кажучи, коли ви намагаєтеся вигинатися, щоб зменшити больові відчуття, ви провокуєте ще більшу проблему. Це збільшує природнє викривлення внутрішньої частини хребта, що збільшує механічне навантаження на нижню частину спини. Це також надає додатковий стрес на міжхребцевий диск, що, можливо, викликає зменшення висоти загальної компресії хребта

М'язи живота також розтягуються для розміщення розширеної матки. Коли вони розтягуються, м'язи втомлюються і втрачають здатність підтримувати нормальну позу тіла, що призводить до того, що нижня частина спини підтримує більшість ваги тулуба.

Багато майбутніх мам відмовляються носити бандаж - і роблять це абсолютно марно. Справа в тому, що бандаж не тільки дозволяє зняти навантаження з хребта, але й утримує живіт в тонусі, перешкоджаючи шкірі розриватися і покривати розтяжками.

Носіння бандажа дуже делікатне питання, але в більшості випадків виправдано. Гарний бандаж, правильно закріплений на тілі, не повинен викликати дискомфорту або болю.

Лікарі рекомендують носити бандаж, починаючи з четвертого місяця вагітності, тільки коли дитина починає активно рухатися, животик збільшується, як на дрожжах, а мамам — починає страждати від болю в попереку.

Справа в тому, що сучасна жінка продовжує працювати, і зі збільшенням плоду зростає і втома, страждають м'язи спини і живота. Бандаж захищає їх від надмірного розтягування і певною мірою захищає дитину від зовнішніх впливів. Ви повинні планувати свій день так, що ви можете чергувати періоди носіння бандажа і відпочити від нього, особливо якщо це пояс. Види бандажів діляться наступним чином: допологовий, післяпологовий і універсальний бандаж.

Допологовий бандаж слід вибирати виходячи з розміру, величини і переваги. Найбільш зручними є бандажні трусики, які виглядають як еластична білизна, виконуючи гігієнічні та допоміжні функції. Єдиним недоліком бандажних трусиків можна вважати, що їх потрібно кілька, щоб замінювати.

Бандажний пояс менш зручний, проте багато хто вважає, що він підтримує краще, ніж трусики - він носиться над нижньою білизною. Кріплення бандажа здійснюється за допомогою липучки, ремінь кріпиться під живіт, довжина еластичного пояса дозволяє змінювати розмір і забезпечує зручну посадку. Гарний бандажний пояс повинен бути широким, оскільки вузький пояс не гарантує достатню підтримку.

Бандажі для вагітних слід надягати на голодни шлунок, коли він більш плоский, а спина рівна. Це дозволить фіксувати м'язи живота в нормальному стані і перешкодити їм стати надмірно перетягнутими. Якщо пояс правильно підібрано і правильно одягнено, він допомагає жінці вільно пересуватися і не шкодить дитині - у випадку, якщо бандаж занадто малий, він може порушити кровообіг.

Щодо післяпологових бандажів, то, зазвичай, це просто широка, регульована (зазвичай липучка), еластична смуга, яка охоплює вас від ребер до верхівки стегон. Вона забезпечує м'яке стиснення по талії. Головною метою є обгортання, підтримка і вирівнювання живота, поки ваші органи черевної порожнини і м'язи не зможуть знову виконати свою нормальну роботу і повернутися на свої місця, піся опущення в період вагітності. Бандаж також може допомогти з обвислою і дряблою шкірою і забезпечити легку компресію, щоб допомогти вашій матці зменшитися. Крім того, якщо у вас бува кесарів розтин, бандаж може прийняти тиск від вашого розрізу, щоб запобігти розпущення швів. Обгортання також можуть допомогти зменшити біль, підвищити рухливість, стабілізувати тазове дно, і навіть допомогти вилікувати діастику прямої кишки.

Бути бандажеві у вашому житті чи ні, вирішувати лище вам, але не забувайте, що простіше попередити ніж лікувати.

Написати комментар

Примітка: HTML не передається!

Коментарі Бандаж для вагітних: потрібний чи ні? Післяпологовий бандаж для відновлення тонусу.